Förtroendevald   Christer Olsson (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   christer.olsson@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ledamot 2019-01-01 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-10 --
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
KOMMUNSTYRELSEN Ersättare 2015-01-01 -- 2015-11-12
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2014-10-15 -- 2018-10-09
 
Uppdaterad 2021-12-05 04:00:15