Förtroendevald   Daniel Magnusson (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   daniel.magnusson@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2019-11-27 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2017-03-23 -- 2018-10-09
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2016-05-19 -- 2017-03-23
VALBEREDNING Ordförande 2015-06-11 -- 2016-03-23
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2014-10-15 -- 2016-05-19
 
Uppdaterad 2022-01-27 04:00:19