Förtroendevald   Peter Andersson (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   peter.a.andersson@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
SAMHÄLLSBYGGNADSNÄMNDEN 1:e vice ordförande 2019-01-01 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-10 --
KOMMUNSTYRELSEN Ledamot 2016-12-15 -- 2018-12-31
KOMMUNSTYRELSEN Ersättare 2016-02-25 -- 2016-12-15
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ersättare 2015-01-01 -- 2016-12-15
MILJÖ- OCH SAMHÄLLSBYGGNADSUTSKOTT 1:e vice ordförande 2015-01-01 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2021-12-05 04:00:15