Förtroendevald   Anette Olausson (mp) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN Ledamot 2016-01-01 -- 2018-09-19
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
SOCIALNÄMNDEN Ledamot 2015-01-01 -- 2017-12-14
 
Uppdaterad 2022-12-09 04:00:14