Förtroendevald   Thomas Collberg (v) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   thomas.collberg@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2021-04-22 --
SOCIALNÄMNDEN Ersättare 2019-01-01 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2018-10-10 -- 2021-04-22
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN Ersättare 2016-04-21 -- 2018-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2015-12-10 -- 2018-10-09
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2015-04-20 -- 2015-12-10
SOCIALNÄMNDEN Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2021-12-05 04:00:15