Förtroendevald   Barbro Johansson (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   barbro.e.johansson@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN Ledamot 2019-01-01 --
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN Ledamot 2016-01-01 -- 2018-12-31
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
SOCIALNÄMNDEN Ersättare 2015-01-01 -- 2015-10-23
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2014-10-15 -- 2018-10-09
 
Uppdaterad 2021-12-05 04:00:15