Förtroendevald   Gunnemar Olsson (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   gunnemar.olsson@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ordförande 2019-01-01 --
VALBEREDNING Ordförande 2018-10-15 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-10 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2016-11-25 -- 2018-10-09
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
VALBEREDNING Ledamot 2014-10-17 -- 2018-10-14
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2014-10-15 -- 2016-11-25
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
VALBEREDNING Ordförande 2010-11-01 -- 2014-10-16
 
Uppdaterad 2021-12-05 04:00:15