Förtroendevald   Christy Whiddon (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ledamot 2019-01-01 -- 2021-09-22
KOMMUNSTYRELSEN Ersättare 2018-11-15 -- 2018-12-31
VALBEREDNING Ersättare 2018-10-15 -- 2021-09-22
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-10 -- 2021-08-26
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ersättare 2018-06-14 -- 2018-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2014-10-15 -- 2018-10-09
 
Uppdaterad 2021-12-05 04:00:15