Förtroendevald   Jan Berndtsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   jan.berndtsson@tjorn.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
TJÖRNS BOSTADS AB Suppleant 2019-03-01 --
SAMHÄLLSBYGGNADSNÄMNDEN Ledamot 2019-01-01 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-10 --
 
Uppdaterad 2021-10-16 04:00:14