Förtroendevald   Jan Berndtsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   jan.berndtsson@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
TJÖRNS BOSTADS AB Suppleant 2019-03-01 --
SAMHÄLLSBYGGNADSNÄMNDEN Ledamot 2019-01-01 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-10 --
TJÖRNS HAMNAR AB Ledamot 2015-04-15 -- 2019-02-28
TJÖRNS KOMMUNALA FÖRVALTNINGS AB Suppleant 2015-04-15 -- 2019-02-28
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2014-10-15 -- 2018-10-09
 
Uppdaterad 2021-12-05 04:00:15