Förtroendevald   Björn Sporrong (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   bjorn.sporrong@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2021-10-05 --
SAMHÄLLSBYGGNADSNÄMNDEN Ledamot 2019-01-01 --
SOCIALNÄMNDEN Ledamot 2019-01-01 --
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ersättare 2017-10-25 -- 2018-12-31
TJÖRNS MÅLTIDS AB 2:e vice ordförande 2015-04-15 -- 2019-02-28
SOCIALNÄMNDEN Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2021-12-06 04:00:17