Förtroendevald   Susanne Landgren Jansson (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   susanne.landgren.jansson@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
SOCIALNÄMNDEN 1:e vice ordförande 2019-01-01 --
SOCIALNÄMNDENS PRESIDIEUTSKOTT 1:e vice ordförande 2019-01-01 --
VALNÄMNDEN Ersättare 2019-01-01 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-10 --
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDENS PRESIDIEUTSKOTT 1:e vice ordförande 2016-10-31 -- 2018-12-31
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN 1:e vice ordförande 2016-10-28 -- 2018-12-31
SOCIALNÄMNDEN Ledamot 2016-10-27 -- 2018-12-31
KOMMUNSTYRELSEN Ersättare 2016-10-20 -- 2018-12-31
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN Ersättare 2016-07-06 -- 2016-10-28
VALNÄMNDEN Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2021-12-06 04:00:17