Förtroendevald   Maud Hultberg (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   maud.hultberg@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN 2:e vice ordförande 2019-01-01 --
VALNÄMNDEN Ersättare 2019-01-01 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-10 --
VALNÄMNDEN Ledamot 2018-09-19 -- 2018-12-31
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ledamot 2017-10-25 -- 2018-12-31
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ersättare 2016-10-24 -- 2017-10-25
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ersättare 2015-01-01 -- 2016-10-24
 
Uppdaterad 2021-12-05 04:00:15