Förtroendevald   Jenn Johansson (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   jenn.johansson@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
SAMHÄLLSBYGGNADSNÄMNDEN Ledamot 2019-01-01 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2018-10-10 --
KOMMUNSTYRELSEN Ersättare 2018-05-17 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2021-12-05 04:00:15