Förtroendevald   Claes Jansson (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   claes.jansson@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN Ledamot 2023-01-01 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2022-10-15 --
TJÖRNS BOSTADS AB Ordförande 2019-03-01 --
KOMMUNSTYRELSEN Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
MILJÖ- OCH SAMHÄLLSBYGGNADSUTSKOTT Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-09
KOMMUNSTYRELSEN Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
VALBEREDNING Ersättare 2010-11-01 -- 2014-10-16
 
Uppdaterad 2023-02-06 04:00:18