Förtroendevald   Rikard Larsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   rikard.larsson@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
KOMMUNSTYRELSEN Ledamot 2019-12-12 --
TJÖRNS KOMMUNALA FÖRVALTNINGS AB Suppleant 2019-12-12 --
TJÖRNS BOSTADS AB 2:e vice ordförande 2019-03-01 --
TJÖRNS BOSTADS AB Suppleant 2019-01-24 -- 2019-02-28
KOMMUNSTYRELSEN Ersättare 2019-01-01 -- 2019-12-12
SAMHÄLLSBYGGNADSNÄMNDEN 2:e vice ordförande 2019-01-01 --
VALNÄMNDEN Vice ordförande 2019-01-01 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-10 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE 2:e vice ordförande 2018-10-10 -- 2018-10-14
MILJÖ- OCH SAMHÄLLSBYGGNADSUTSKOTT Ersättare 2018-05-03 -- 2018-12-31
KOMMUNSTYRELSEN Ersättare 2017-06-15 -- 2018-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE 2:e vice ordförande 2014-10-15 -- 2018-10-09
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
 
Uppdaterad 2021-12-04 04:00:24