Förtroendevald   Anna Wängborg (mp) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   anna.wangborg@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
TJÖRNS KOMMUNALA FÖRVALTNINGS AB Suppleant 2019-03-01 --
SOCIALNÄMNDEN Ersättare 2019-01-01 -- 2019-09-19
SOCIALNÄMNDEN Ersättare 2018-11-01 -- 2018-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-10 --
 
Uppdaterad 2021-12-05 04:00:15