Förtroendevald   Olle Wängborg (mp) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   olle.wangborg@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
SAMHÄLLSBYGGNADSNÄMNDEN Ersättare 2019-11-14 -- 2021-01-28
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ledamot 2019-01-01 --
VALNÄMNDEN Ersättare 2019-01-01 --
 
Uppdaterad 2021-12-05 04:00:15