Förtroendevald   Azar Hedemalm (mp) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
KOMMUNSTYRELSEN Ledamot 2017-10-19 -- 2018-11-01
STRATEGI- OCH FRAMTIDSUTSKOTTET Ordförande 2016-01-01 -- 2018-12-31
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN 1:e vice ordförande 2015-01-01 -- 2018-12-31
KOMMUNSTYRELSEN Ersättare 2015-01-01 -- 2017-10-19
STRATEGI- OCH FRAMTIDSUTSKOTTET Ordförande 2015-01-01 -- 2015-12-31
VALBEREDNING Ersättare 2014-10-17 -- 2018-10-14
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-09
KOMMUNSTYRELSEN Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
VALBEREDNING Ersättare 2010-11-01 -- 2014-10-16
 
Uppdaterad 2022-12-09 04:00:14