Förtroendevald   Inger Forsberg Bergstam (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
SOCIALNÄMNDEN Ersättare 2019-01-01 -- 2020-01-23
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2017-09-21 -- 2018-10-09
KOMMUNSTYRELSEN Ersättare 2017-09-21 -- 2018-12-31
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ersättare 2017-04-20 -- 2018-12-31
SOCIALNÄMNDEN Ersättare 2016-11-24 -- 2017-02-06
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN Ersättare 2016-01-01 -- 2016-07-06
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN Ersättare 2015-01-01 -- 2015-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
 
Uppdaterad 2022-12-09 04:00:14