Förtroendevald   Gunnemar Olsson (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   gunnemar.olsson@tjorn.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ordförande 2019-01-01 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-10 --
VALBEREDNING Ordförande 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2021-12-06 04:00:17