Förtroendevald   Rikard Larsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   rikard.larsson@tjorn.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-10 --
KOMMUNSTYRELSEN Ledamot 2019-12-12 --
SAMHÄLLSBYGGNADSNÄMNDEN 2:e vice ordförande 2019-01-01 --
TJÖRNS BOSTADS AB 2:e vice ordförande 2019-03-01 --
TJÖRNS KOMMUNALA FÖRVALTNINGS AB Suppleant 2019-12-12 --
VALNÄMNDEN Vice ordförande 2019-01-01 --
 
Uppdaterad 2021-12-05 04:00:15