Förtroendevald   Rosalie Sanyang (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   rosalie.sanyang@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
TJÖRNS KOMMUNALA FÖRVALTNINGS AB 2:e vice ordförande 2019-03-01 --
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN Ersättare 2016-01-01 -- 2016-04-06
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN Ersättare 2015-01-01 -- 2015-12-31
VALBEREDNING Ersättare 2018-09-19 -- 2018-10-14
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-15 --
KOMMUNSTYRELSEN Ledamot 2019-01-01 --
KOMMUNSTYRELSEN Ledamot 2018-09-19 -- 2018-12-31
VALBEREDNING Ledamot 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2022-01-27 04:00:19