Förtroendevald   Mona-Lisa Dahlberg (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   mona-lisa.dahlberg@tjorn.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
TJÖRNS HAMNAR AB 2:e vice ordförande 2015-04-15 -- 2019-02-28
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
TJÖRNS HAMNAR AB Suppleant 2019-03-01 --
VALNÄMNDEN Vice ordförande 2018-01-25 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2022-10-03 04:00:22